Poradna - OtázkaNová otázka

Poradna  -  Právní poradna

Zastaralá navigace cca 9let v novém voze Fullback

5 měsíců, 13 dnů
Fullback

Nový Fiat Fullback koupený nový 3/2017 vyrobený podle VIN 2016 originální příplatková velká dotyková navigace, která je cca 9let stará, když jsme to porovnávali s přenosnou z roku 2008 TomTom. V navigaci nejsou čísla popisná ulic, silnice, které jsou staré několik let taky nejsou a jedete přes pole podle navigace. V druhém vozidle Toyota z roku 2013 je originální navigace, která zvládá čísla popisná a zatím s ní nebyl jediný problém, tak jako u Fiatu.

Po dopisování cca 14 denním, jsme byli vyzváni k návštěvě dealera. Ve Fiatu se technik sám divil, co je to za navigace, jak je možné, že je mapa tak zastaralá.

Když dealer předal informací na zastoupení, tak nám bylo odpovězeno:

Vážený pane,

Na základě kontroly Vašehp vozidla, které provedl dealer Autocentrum Roškota & Janoušek a následném ověření věci na technické podpoře v Itálii, bohužel musím konstatovat že mapové podklady nainstalované ve Vašem vozem jsou poslední aktualizací kterou má FCA v tuto chvíli k dispozici. S těmito mapovými podklady jsou v rámci výrobní produkce dodávány všechny modely Fiat Fullback od začátku výroby až do této doby.

Jak jsem Vás již informoval v předchozí komunikaci, aktualizace mapových podkladů se očekává na přelomu června a července 2017, bude jí možno objednat u našich servisních dealerů a bude dodána na SD kartě.

Přestože chápu Vaše rozhořčení, nezbývá mi než konstatovet, že Vám byl vůz dodán v konformním stavu

S pozdravem

Ing. Jaromír PAROLEK

Customer Care Manager

FIAT CHRYSLER AUTOMOBILES ČR s.r.o.

Prosím o radu, jak postupovat dále a jak se máme bránit, když jsme za vozidlo s navigací připláceli za paket 50tis. Kč bez DPH a je úplně k ničemu To jsme si mohli koupit přenosnou navigací za 3tis. Kč s doživotní aktualizací map zdarma

Děkuji za odpověď nespokojený zákazník s Fiatem

Model: Fiat Fullback


Komentáře (0)

Přidat komentář